Senior controller

Kontroller / Szenior controller / Home office
Szenior kontroller

Szenior kontrollert keresünk partnerünk budapesti csapatába.

Az Ön új cége:
Szenior kontroller pozíció nyitott építőiparban tevékenykedő partnercégünknél.

Az Ön új pozíciója:
A Szenior kontroller a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:
  • Havi, negyedéves, éves gyakoriságú és eseti jellegű riportok készítése, működtetése.
  • Kontrolling információs rendszerben keletkező adatok feldolgozása.
  • A meglévő Power BI alapú, kontrolling információs rendszer továbbfejlesztésében való közreműködés
  • Business Central, Power Apps és Power BI alapú kontrolling, riporting rendszer kialakításában, működtetésében való részvétel
  • Költségellenőrzési folyamatok kidolgozása, működtetése.
  • Kontrollpontok felállítása és működtetése a riportokban.

Mire van szüksége a sikerhez?
  • Gazdasági egyetemi diploma
  • Minimum 5-7 év kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Magas szintű Excel ismeretek
  • Megbízhatóság vagy precízitás

Mire számíthat partnerünktől?
  • Hibrid munkavégzés
  • Versenyképes juttatási csomag; 13. havi és 14. havi fizetés
  • Stabil hátterű vállalat
  • Támogató légkör

Mit kell tennie most? Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget kattintson a ’Jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk önéletrajzát.

Iparág
Bank és pénzügyi szolgáltatások
Hely
Budapest
Szakterület
Senior Finance
Szám:
1185516

Beszéljen Boglarka Balogh1, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: 36706582666